NA LETOŠNÍM FESTIVALU VYSTOUPÍ:

MAARA STEPPA (12:00-14:00)

Dlouholetý DJ, který se zaměřuje na hudební styl zvaný Dub (což je zjednodušeně řečeno elektronické reggae s výraznějším pravidelným beatem). Na Houšťáku nám představí jeho klasickou jamajskou podobu, moderní elektronickou z Anglie i netradiční fúzi s rapem.

(14:00-15:00) OJ ŽLÁBEK

O.J Žlábek & His Harpriders - Vycházející hvězda na místní bluesové scéně- mladý hráč na foukací harmoniku hrající autentické Chicago blues, inspirováno velikány jako je Little Walter, Muddy Waters, Jimmy Reed, BB a Freddie King, ale i spoustou dalších bluesových legend.

BASSLAKE (15:30-16:30)

Crossover-rocková kapela založená v Brandýse v polovině devadesátých let se po krátce pauze vrátila na hudební scénu! Kluci nejenom oprášili svůj úplně původní repertoár, ale i kousky z debutového alba Recover, plné ostrých kytar a kytarových sól. Žánrově se kapela nejvíce blíží žánru grunge.

(17:00-18:00) PARADOX UNIT

Kapela z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi, která vznikla v roce 2019, přičemž první koncert proběhl v roce 2020. Kapelu tvoří čtyři členové hrající na kytaru, klávesy, baskytaru a bicí. Náš repertoár nezná hranic. Hrajeme od jazzu přes funk až po soft-rock či hard-rock. Vlastní tvorbu doplňují covery různých žánrů a interpretů. V září 2021 vyšel náš první oficiální single i s videoklipem.

SPACE CLUB (18:30-19:30)

Kapela mnoha hudebních žánrů a ještě více jmen. Jsou známí jako Ptačí lidé AKA Předkočky AKA Rudolfovo mlíčí AKA Mašťáci. Zazní písně z dlouhodobě připravovaného alba Knír od hovna.

(20:00-21:30) D-LIVE

Kapela D-LIVE v čele s krásnou Flowe a energickým Dejvem Trumpeteerem, doprovázená Rich.Fd na sax, Dramajacquaou na bicí a DJem MGL za gramci, vznikla právě díky dlouholeté spolupráci těchto jmenovaných matadorů české scény.
V jejich energické hudbě se snoubí DNB rytmy s world music a jazzem. Pro její melodičnost a propracovanost znalci často označují jejich styl jako DNB pro dospělé. Na pódiu kapela D-LIVE vyzařuje vysoce nakažlivou pozitivní energii, o čemž se můžete přesvědčit na řadě festivalů nejen v ČR.

BOUND TO BREAK (22:00-23:00)

Čtyřčlenná metalová kapela z Brandýsa nad Labem fungující od konce roku 2019. V roce 2021 vydala svoje první EP s názvem Rebirth's Just Begun, a to jak na streamovacích platformách, tak na CD. Celkem čítá šest songů, z nichž se dva - Orchard a Great Descend - dočkaly videoklipu.
Kluci na Houšťáku poprvé zahráli už minulý rok, kde i přes lehké komplikace nastolili skvělou atmosféru a potvrdili tak roli headlinera.

MAARA STEPPA (23:15-01:15)

Dlouholetý DJ, který se zaměřuje na hudební styl zvaný Dub (což je zjednodušeně řečeno elektronické reggae s výraznějším pravidelným beatem). Na Houšťáku nám představí jeho klasickou jamajskou podobu, moderní elektronickou z Anglie i netradiční fúzi s rapem.